Zgłoś Twoje dziecko do konkursu "Ruszaj z przedszkolakiem łamigłówek szlakiem"

"hej przedszkole ukochane..."

W czwartek, 22 czerwca „ Jeżyki” były bardzo podekscytowane – żegnamy przedszkole!
Po południu odświętnie ubrane dzieci , i rodzice, i panie z przedszkola spotkali się w sali gimnastycznej.
„ Jeżyki” rozpoczęły swój występ ognistym polonezem . Potem pani dyrektor powitała gości. Dzieci pięknie prezentowały wiersze i piosenki tematycznie związane z pożegnaniem przedcszkola. Po gromkich , zasłużonych brawach pani dyrektor wręczyła dzieciom nagrody, dyplomy, upominki, albumy
z fotografiami. Dzieci wręczyły pracownikom przedszkola kwiaty; rodzice przygotowali dla nauczycielek i woźnej grupy bukiety kwiatów i upominki.
Nie zabrakło łez wzruszenia – tak trudno się żegnać...
A później już tylko kawka, smakołyki, ostatnie przytulanki. Powodzenia – dzieciaki, w nowym życiu!!!

opracowała: Emilia Karpińska
Relacja 2017-06-28, 15:08 | autor: Liliana Gąsiorowska