Zgłoś Twoje dziecko do konkursu "Ruszaj z przedszkolakiem łamigłówek szlakiem"

"Jesienią, jesienią, sady się rumienią.."

Miniony tydzień był bardzo aromatyczny i kolorowy - „ Biedroneczki” urządzały kącik jesienny – zapełnił się on warzywami, owocami, kwiatami.
Przez cały tydzień dzieciaki oglądały, wąchały, smakowały...
i gotowe! A co w tym wszystkim jest najlepsze? Oczywiście degustacja!
Dzieciaki nie zapomniały o swoich rodzicach – oni też dostali małe co nieco do popołudniowej kawki.

Relacja: Maria Wdowczyk
Relacja 2017-10-02, 09:03 | autor: Liliana Gąsiorowska