Zgłoś Twoje dziecko do konkursu "Ruszaj z przedszkolakiem łamigłówek szlakiem"

Spotkanie z Panem Burmistrzem

W czwartek po obiedzie Kangurki udały się z wizytą do Urzędu Miasta i Gminy do p. Burmistrza Wojciecha Kallas.
Pan Burmistrz wyszedł do nas, z każdym miło się przywitał, przybijając "piątkę".
Zaprosił nas do swojego gabinetu i opowiadał o pracy, a także zachęcał dzieci do siadania w fotelu, aby każdy poczuł się "jak burmistrz". Dzieci bardzo się cieszyły.
Następnie p. Kallas zaprowadził nas do sali, w której odbywają się uroczystości. Dzieci usiadły razem z p. Burmistrzem "po turecku" na dywanie i pytały Pana o różne sprawy. Pan Burmistrz cierpliwie odpowiadał na wszystkie pytania i dużo nam tłumaczył. Na koniec dzieci dostały upominki - torebki z herbem Debrzna, a w nich notesy i długopisy. Spędziliśmy z p. Burmistrzem bardzo miło czas, było fajnie i wesoło.
Pan Kallas ucieszył się z laurki od Kangurków i przyjął zaproszenie do odwiedzenia przedszkola.
Relacja 2017-10-02, 09:14 | autor: Liliana Gąsiorowska