Zgłoś Twoje dziecko do konkursu "Ruszaj z przedszkolakiem łamigłówek szlakiem"

Dzień Niepodległości

W tym roku obchodzimy 99 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Z tej okazji w naszym przedszkolu odbył się uroczysty apel, który przygotowała pod okiem Pani Eweliny Osięglewskiej i Pani Aldony Piszczek najstarsza grupa w przedszkolu - Kangurki.
Starszaki w swoim programie artystycznym chciały przybliżyć swoim kolegom i koleżankom dzieje naszego kraju, w czasach gdy nasi przodkowie walczyli o wolność dla naszej Polski.
Apel miał bardzo uroczysty charakter, wszyscy byliśmy ubrani na galowo, na piersi przypięty mieliśmy symbol naszego kraju, wspólnie odśpiewaliśmy hymn Polski.
Dzisiejszy dzień pokazał, jak bardzo czujemy się Polakami, jak nasz kraj jest nam bliski i choć jesteśmy tacy mali to już tli się w nas poczucie patriotyzmu.

Ewelina Osięglewska
Relacja 2017-11-10, 13:30 | autor: Liliana Gąsiorowska