Zgłoś Twoje dziecko do konkursu "Ruszaj z przedszkolakiem łamigłówek szlakiem"

PRZEDSZKOLAKÓW PODRÓŻE PO ŚWIECIE

27.11.2017r. -rozpoczęliśmy realizację projektu autorskiego pt. "Przedszkolaków podróże po świecie"
Z tej okazji pani Edytka i pani Paulina zaprosiły nas na salę gimnastyczną. Każda grupa wyposażona byłą w flagi swojego kraju, który reprezentują. Wszystkie grupy zaprezentowały okrzyk swojego państwa. Pani Edytka i pani Paulinka zobrazowały nam na przygotowanej makiecie kuli ziemnskiej w jakie zakątki świata się udamy i tak: Kangurki wyruszą do Grecji, Biedroneczki do Rosji, Papużki do Chin, Tygryski do Hiszpanii, a Żabki do Afryki. Oj będzie się działo już nie możemy się doczekać podróży do pierwszego kraju Grecji.
Podczas spotkania wręczyliśmy nagrody i dyplomy dziecią, które wzięły udział w konkursie plastycznym "Miś". Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem, o czym świadczyła liczba przyniesionych prac, ponad 40.Wszystkie dzieci został nagrodzone pięknymi upominkami.

Relacja Ewelina Osięglewska
Relacja 2017-11-30, 17:12 | autor: Liliana Gąsiorowska