Zgłoś Twoje dziecko do konkursu "Ruszaj z przedszkolakiem łamigłówek szlakiem"

Relacje

6 grudnia- Mikołajki!

W środę, 6 grudnia, od rana czuło się w przedszkolu napięcie – dzisiaj na pewno wydarzy się coś ciekawego, przecież to Mikołajki! Dzieci podekscytowane czekały na niespodzianki, o których wspominały panie. O 10.00 spotkanie w sali gimnastycznej.
Na początek p. Monika zaprosiła dzieci do mikołajkowych konkursów
i zagadek, a potem – świetne przedstawienie pt. „ W krainie świętego Mikołaja”. Nauczycielki naszego przedszkola wcieliły się w postacie czarownicy, Czerwonego Kapturka, Jasia i Małgosi, Mikołaja.
Dzieci z zapartym tchem śledziły losy Mikołaja, który został zaczarowany; biedny, nie wiedział, kim jest. Ale w końcu wszystko zakończyło się szczęśliwie – Mikołaj odzyskał swoją prawdziwą postać i mógł cieszyć się razem z dziećmi tym świątecznym dniem.
Dzieci otrzymały prezenty i śpiewająco pożegnały Mikołaja i jego towarzyszy.

Relacja:Mariola Wdowczyk
Relacja 2017-12-07, 20:56 | autor: Liliana Gąsiorowska
Przedszkolowo.pl logo