Zgłoś Twoje dziecko do konkursu "Ruszaj z przedszkolakiem łamigłówek szlakiem"

z wizytą u Świętego Mikołaja.

Biedroneczki oraz Tygryski wyruszyły 12 grudnia 2017 r. w podróż do Świętego Mikołaja w Lubnicy. Nie małe emocje wzbudziła u dzieci już sama podróż autobusem. Przedszkolaki nie mogły się wprost doczekać spotkania z Mikołajem. Na miejscu przywitała dzieci pani Śnieżynka-pomocnica Świętego Mikołaja. Pierwszym punktem wycieczki były warsztaty dekoracyjne, podczas których dzieci pomalowały farbkami gipsową figurkę Mikołaja. Później przedszkolaki udały się na spotkanie ze Świętym Mikołajem. Tam z nim zatańczyły, pośpiewały, porozmawiały oraz spaliły swoje złe uczynki w ogmiu zapomnienia. Wszystkie dzieci obiecały, że bedą już grzeczne. Po pożegnaniu z Mikołajem, pani Śnieżynka oprowadziła nas po parku Owadogigant, pokazując ogromne eksponaty owadów. Na koniec rozgrzaliśmy się ciepłą zupą pomidorową oraz herbatą. Wycieczka wszystkim bardzo się spodobała .
Relacja 2017-12-12, 21:29 | autor: Liliana Gąsiorowska