Zgłoś Twoje dziecko do konkursu "Ruszaj z przedszkolakiem łamigłówek szlakiem"

Rozstrzygniecie konkursu fotograficznego - Debrzno wczesną wiosną!

Przebiśniegi białe pierwsze zakwitają,
zieloną łodyżką śniegi przebijają…
śnieg wokół topnieje,
kwiatuszek się chwieje,
wiosna go wołała, sukienkę mu dała!

W marcu ogłosiliśmy konkurs na najpiękniejsza wiosenną fotografię z naszego miasta. Niestety – wiosna dała nam pstryczka w nos – jakże można było zrobić wiosenne fotografie w zimowej scenerii??? Nasz plan się nie powiódł. Zdjęć nie ma, bo wiosna się bardzo, ale to bardzo spóźniła. Czyżby zapomniała, że czas na nią?

Ponieważ konkurs nie mógł być zrealizowany, nie ma żadnego rozstrzygnięcia. Nasza fotoreporterka - amatorka próbowała dziś znaleźć choćby odrobinę wiosny w mieście – jej uparte próby widać na zdjęciach – dosyć mizerne, ale – „lepszy rydz niż nic...". Za to znacznie dużo więcej wiosny znalazła na parapetach przedszkolnych szczypiorek, rzeżucha, ale też fiołki, bratki oraz posiane na tzw. rozsadę przeróżne kwiatki – tak zielono, jak się tylko da!!!

Oczywiście wiosna łaskawie nadeszła - bez fajerwerków, hałasu – po prostu sobie przyszła…Ptaki szaleją, słońce grzeje – wszystko jest w porządku! Jeszcze dzień, jeszcze dwa i zazieleni się wkoło.

I na to czekamy!
Relacja 2013-04-14, 16:42 | autor: Liliana Gąsiorowska