Zgłoś Twoje dziecko do konkursu "Ruszaj z przedszkolakiem łamigłówek szlakiem"

Uwaga rodzice !!!

Z dniem 8 kwietnia pracownicy przedszkola mogą rozpocząć uczestnictwo w strajku. W związku z tym, zajęcia wychowawcze i dydaktyczne nie będą w tym dniu realizowane. W wyjątkowych przypadkach, w razie braku możliwości zapewnienia dziecku opieki przez rodziców, prosimy o informowanie nas o tym. Jednocześnie odsyłamy do zapoznania się z wytycznymi ZUS w zakresie możliwości uzyskania płatnego urlopu z tytułu opieki rodzica nad dzieckiem zdrowym do lat 8.
Zwracamy się z prośbą o wyrozumiałość w zaistniałej sytuacji i o pomoc zorganizowaniu opieki nad Waszymi dziećmi oraz śledzenie wiadomości w mediach. Będziemy Państwa na bieżąco informować o przewidywanej organizacji pracy placówki i planowanych zmianach.

Przedszkola Miejskiego im. Jana Brzechwy w Debrznie
Komunikat 2019-04-05, 13:32 | autor: Liliana Gąsiorowska