Zgłoś Twoje dziecko do konkursu "Ruszaj z przedszkolakiem łamigłówek szlakiem"

Kochane Przedszkolaki!

Wakacje dobiegają końca i przyszedł czas powrotu do przedszkola! Już pora spotkać się z przyjaciółmi, podzielić się wspomnieniami i wrażeniami.
Serdecznie Was zapraszamy w poniedziałek - 02.09.2019r.
Przypominamy Rodzicom, iż przedszkole czynne jest od 6:30 do godz. 16:30. Dzieci przyprowadzamy do godziny 8:30.
Wszystkim Przedszkolakom życzymy, aby ten rok przedszkolny przyniósł ze sobą wiele nowych przygód i przyjaźni, radości z nauki, beztroskiej zabawy i uśmiechu od ucha do ucha! A dzieciom, które po raz pierwszy przekroczą próg przedszkola, życzymy szybkiej adaptacji. Mamy nadzieję, że wkrótce pobyt w przedszkolu będzie niekończącą się, ciekawą i radosną przygodą.
Oczywiście szkoda, że wakacje się kończą, ale "już" za dziesięć miesięcy będą następne
Komunikat 2019-08-30, 14:14 | autor: Liliana Gąsiorowska