Zgłoś Twoje dziecko do konkursu "Ruszaj z przedszkolakiem łamigłówek szlakiem"

Wielki Konkurs Ekologiczny !!!!

Wielki Konkurs Ekologiczny dla przedszkoli to konkurs plastyczny zorganizowany przez serwis Buliba.pl .

Hasłem tegorocznej edycji konkursu jest "Drugie życie śmieci".

Również nasze przedszkole bierze w nim udział. Zapraszamy wszystkich rodziców do zagłosowania na pracę plastyczną wykonaną przez nasze najstarsze przedszkolaki i serdecznie dziękujemy za każdy oddany głos.

Głosowanie na prace konkursowe rozpocznie się w dniu 28 listopada 2013 r. o godzinie 12.00 i będzie trwało do godziny 23.59 dnia 3 grudnia 2013r.

Na prace konkursowe może głosować każda osoba będąca zalogowanym użytkownikiem serwisu Buliba.pl.

Aby mieć szansę na wygranie nagród dla głosujących wystarczy głosować codziennie po zalogowaniu na ulubione prace konkursowe. Każdego dnia jedna osoba może oddać 6 głosów na 6 różnych prac. Im więcej oddanych głosów, tym większa szansa na wygraną! Do wygrania ponad 100 wspaniałych nagród dla głosujących!

Rejestracja dla głosujących możliwa jest na stronie konkursowej w zakładce "Dla głosujących" oraz na stronie Buliba.pl w zakładce "Logowanie".
Komunikat 2013-11-29, 14:28 | autor: Liliana Gąsiorowska