Zgłoś Twoje dziecko do konkursu "Ruszaj z przedszkolakiem łamigłówek szlakiem"

WITAMINKI, WITAMINKI, DLA CHŁOPCZYKA I DZIEWCZYNKI…

6 MARCA „BIEDRONECZKI” WZIĘŁY SIĘ OSTRO ZA WIOSENNE POPRAWKI STANU ZDROWIA. RANO KAŻDE DZIECKO RADOŚNIE WCHODZIŁO DO SALI NIOSĄC DUMNIE POJEMNIKI ZE ZDROWĄ ZAWARTOŚCIĄ. CZEGO TAM NIE BYŁO – RZODKIEWKI, SAŁATA, POMIDORY, OGÓRKI, ALE TEŻ SMACZNA SZYNKA, JAJKA UGOTOWANE NA TWARDO, SZCZYPIOREK CUDOWNIE PACHNĄCY WIOSNĄ, ŻÓŁTY SER, A NAWET DŻEM.

PO WYSŁUCHANIU PIOSENKI PT „WITAMINKI” DZIECI WYSTROJONE W PRZEDSZKOLNE KUCHENNE FARTUSZKI OCHOCZO WZIĘŁY SIĘ DO PRACY – CHYBA NAJTRUDNIEJSZYM ZADANIEM BYŁO POSMAROWANIE MASŁEM KROMKI CHLEBA. ALE POTEM SZŁO DZIECIOM CORAZ LEPIEJ - KOLOROWE KANAPKI POWSTAWAŁY JEDNA ZA DRUGĄ – CO JEDNA TO ŁADNIEJSZA!!!

ALE NAJLEPSZE JEST NA KOŃCU – TEGO NIE DA SIĘ OPISAĆ. JAK SMAKOWAŁY KANAPKI SAMODZIELNIE STWORZONE, MOŻECIE SOBIE TYLKO WYOBRAZIĆ!

OPRACOWAŁA: MARIA WDOWCZYK
Relacja 2013-03-08, 07:39 | autor: Liliana Gąsiorowska