Zgłoś Twoje dziecko do konkursu "Ruszaj z przedszkolakiem łamigłówek szlakiem"

wybierz autora:
  • Dnia 8 czerwca 2013 roku w Debrznie odbyły się uroczyste biegi uliczne z okazji XX Dni Młodości. Były one podzielone według kategorii wiekowej oraz według płci . Jako pierwsi startowali najmłodsi uczestnicy, a pośród nich także kilkoro naszych przedszkolaków:
    Relacja 2013-06-11, 19:31 | autor: Liliana Gąsiorowska
  • Dzień Dziecka to 1 czerwiec każdego roku – to tradycja wieloletnia. Wiedzą o tym dzieci, wiedzą dorośli. Wszyscy bardzo się starają, by ten dzień był dla dzieci naprawdę ciekawy. W tym roku akurat padło na sobotę, więc obchody przedszkolne przełożono na poniedziałek.
    Relacja 2013-06-09, 20:08 | autor: Liliana Gąsiorowska
  • W sobotę, 1 czerwca br. „ Biedroneczki” zaprosiły swoich rodziców nad Jezioro Gronowskie na wspólne świętowanie Dnia Mamy, Taty i Dziecka. Pogoda była niepewna, mimo to zaryzykowaliśmy spotkanie w plenerze. Na szczęście deszcz poczekał
    Relacja 2013-06-06, 20:43 | autor: Liliana Gąsiorowska
  • 27 maja 2013 roku „Żabki” zaprosiły do przedszkola swoich rodziców. Spotkanie miało na celu uczczenie najpiękniejszych świąt w naszej kulturze - chodzi o Dzień Matki i Ojca. Połączenie tych uroczystości podniosło atmosferę i rangę spotkania.
    Relacja 2013-06-03, 20:58 | autor: Liliana Gąsiorowska
  • W czwartek 23 maja br. w naszym przedszkolu odbył się coroczny przegląd piosenki przedszkolnej. W tym roku realizujemy program edukacji zdrowotnej, w związku z tym i przegląd piosenki został z tym tematem skorelowany. Każda grupa razem ze swoją panią pilnie ćwiczyła
    Relacja 2013-05-28, 19:51 | autor: Liliana Gąsiorowska