Publikacje nauczycieli

• Dnia 9 maja 2019 r. obchodziliśmy w naszym przedszkolu Dzień Unii Europejskiej oraz Dzień eTwinning. Tego dnia przypomnieliśmy sobie symbole Unii Europejskiej, kraje członkowskie, analizowaliśmy mapę Unii Europejskiej. Był to również Dzień eTwinning. Stanowiło to doskonałą okazję, aby porozmawiać po raz kolejny czym jest program eTwinning, przeanalizować i

2019-05-22, 20:20 Elżbieta Molska
  • 30 kwietnia w naszym przedszkolu obchodziliśmy Dzień Flagi. Tego dnia odbyła się krótka inscenizacja, podczas której dzieci wyrecytowały wierszyki oraz zaśpiewały piosenki o tematyce patriotycznej. Zostały również przypomniane tańce oraz zabawy ludowe. Ponadto, dzieci wykonały prace plastyczne związane z naszymi symbolami narodowymi.

2019-05-22, 20:15 Elżbieta Molska
  • Dziś w naszym przedszkolu mieliśmy okazję zobaczyć spektakl pt. „O początkach państwa polskiego”. Spektakl był bogaty w treści edukacyjne, a jednocześnie zawierał elementy humorystyczne. Dziękujemy Pani Bibliotekarce za zorganizowanie tego interesującego spotkania!

2019-05-22, 20:14 Przedszkole Bajka
  • 26 kwietnia 2019 r. obchodziliśmy w naszym przedszkolu Międzynarodowy Dzień Teatru. Przypomnieliśmy sobie czym rożni się pacynka od kukiełki, wiemy co charakteryzuje marionetkę i jawajkę. Wykonaliśmy wspólnie maski. Nie zabrakło również zabaw teatralnych i dramowych. A ponieważ wszyscy jesteśmy zgodni, że jeden Dzień Teatru w roku to stanowczo za mało,

2019-05-22, 20:11 Elżbieta Molska
  • Dzieci z grupy Smerfów w niedzielę 19.05.2019r. brały udział w XX KONKURSIE AMATORSKIEJ TWÓRCZOŚCI ARTYSTYCZNEJ DZIECI I MŁODZIEŻY POWIATU OSTROWSKIEGO O PUCHAR STAROSTY OSTROWSKIEGO, który był organizowany w Parku Miejskim. Dzieci tańczyły do piosenki "Let's twist again". Gratulujemy wszystkim uczestnikom!

2019-05-22, 20:10 Przedszkole Bajka
  • Wraz z innymi polskimi przedszkolami przystąpiliśmy do wydarzenia eTwinning "ZAKODUJMY WIOSNĘ!". Kodowaliśmy na kartkach papieru, na dużych kratownicach oraz na podłodze. Utrwalaliśmy wiosenne kolory, nazwy pierwszych wiosennych kwiatów, liczenie w zakresie 10, a to wszystko w bardzo atrakcyjny sposób jakim jest kodowanie.

2019-05-22, 20:04 Elżbieta Molska
  • Z okazji Dnia Bibliotekarza i Bibliotek „Króliczki” złożyły wizytę w Miejskiej i Gminnej Bibliotece Publicznej im. Agnieszki Osieckiej w Lipianach, aby podziękować wszystkim pracownikom biblioteki za wykonywaną pracę i życzyć dużo pomysłów i sił w promowaniu czytelnictwa. Zostaliśmy jak zawsze bardzo ciepło przyjęci. Dowiedzieliśmy się

2019-05-22, 18:33 Małgorzata Młodojewska
  • Każdego roku wiosną lipiańskie przedszkole zaprasza mieszkańców Lipian na festyn rodzinny organizowany w ogrodzie przedszkolnym. W sobotę, 18 maja ogród przedszkolny zmienił się w Aktywną Strefę Drużyny Kangura, a zabawy sportowe poprowadzili instruktorzy Przedszkoliada.pl. Aktywność ruchowa na świeżym powietrzu oraz zabawy z udziałem rodziców,

2019-05-22, 18:13 Małgorzata Młodojewska
  • 20 maja odbyło się spotkanie z Panem Pszczelarzem. Pan Pszczelarz opowiedział nam wiele ciekawostek związanych z życiem pszczół.

2019-05-22, 17:54 Nauczyciel MP13
  • SPRINTEM DO MARATONU V Ogólnopolski Maraton Przedszkolaków Dziękujemy przedszkolakom za ogromny entuzjazm podczas pokonywania dystansu maratonu. Dziękujemy rodzicom za wspaniały doping.

2019-05-22, 17:52 Małgorzata Młodojewska
Wyświetl