Publikacje nauczycieli

• Pasowanie na przedszkolaka - to temat zajęcia otwartego przeprowadzonego przez panią D. Swacińską z dziećmi z grupy IX "Motylki". Przedszkolaki prezentowały się w części artystycznej, razem z rodzicami budowały wieże w klocków, piły sok z cytryny. Na koniec gośc głowny spotkania - Dyrektor Przedszkola D. Strzelczyńska - przy pomocy ogromnej kredki

2013-01-06, 14:51 Daria Łęt
  • Dnia 20.11.2012 roku przedszkolaki z grupy II i V wzięły udział w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym pod hasłem "Skarby Wisły". Konkurs obejmował tematykę związaną z poszanowaniem przyrody, a dokładniej z ochroną Wisły. Laureatką w konkursie została MAJA LISIECKA z grupy II "Biedronka" (praca pod kierunkiem p. J. Rybarczyk)

2013-01-06, 14:33 Daria Łęt
  • W grupie VI "Jeżyk" odbyło się spotkanie bajkowe w ramach akcji "Cała Polska Czyta Dzieciom". Spotkanie zorganizowały panie: E. Frankiewicz i R. Cierniak, które zaprosiły bibliotekarkę - p. Marię Zelek - kierownika Miejskiej Biblioteki Publicznej w Koninie.

2013-01-06, 14:24 Daria Łęt
  • Spotkanie integracyjne dla dzieci z grupy VII i IX przygotowane przez panie: V. Staszczak, E. Małecką i D. Swacińską. Nauczycielki zachęcały podopiecznych do prowadzenia zdrowego trybu życia. Dzieci uczestniczyły w wielu zabawach i konkursach np. "Gimnastyka", "Czarodziejski worek", "Wesołe i smutne buźki", itp.

2013-01-06, 14:18 Daria Łęt
  • Dnia 07.11.2012 w naszym przedszkolu odbył się festyn zdrowotny w ramach projektu "Bądźmy zdrowi - wiemy, więc działamy". W festynie uczestniczyły grupy: III, V i VIII wraz z paniami: A. Kraszewską, B. Kulczyńska, M. Zielińska i H. Zasada. Główne cele spotkania to: kształtowanie postaw prozdrowotnych, uświadomienie dzieciom znaczenia aktywności ruchowej

2013-01-06, 13:58 Daria Łęt
  • Konkurs przestrzenno-konstrukcyjny "Halloween"

2013-01-06, 13:35 Daria Łęt
  • Z uwagi na to, że wady postawy u dzieci nasilają się najbardziej od 5 roku życia, naszym zadaniem jest kształtowanie u Przedszkolaków prawidłowych nawyków. Jednym ze środków, którymi posługujemy się w tym celu, są właśnie dobrze i ciekawie prowadzone zajęcia z gimnastyki, zachęcanie do aktywności fizycznej, częste zabawy ruchowe na świeżym

2013-01-06, 13:30 Administrator Strony
  • Imprezę integracyjną dla dzieci z grupy V i VI zorganizowały panie: R.Cierniak, B. Kulczyńska, E. Frankiewicz i A. Kraszewska. Główne cele spotkania: obserwacja zmian zachodzących w przyrodzie, znajomość ich drzew oraz ich liści i owoców. Dzieci z wielkim zaangażowaniem wykonały zadania przygotowane przez nauczycielki.

2013-01-06, 13:22 Daria Łęt
  • Grupa VII i VIII wraz z paniami V. Staszczak, H. Zasadą i D. Swacińską pojechały na wycieczkę do Nadleśnictwa Konin na ulicy Gajowej. Dzieci oglądały bajkę przyrodniczą, słuchały z uwagą opowiadań pana leśniczego, uczestniczyły w zabawie słuchowej, w której odgadywały odgłosy zwierząt.

2013-01-06, 13:16 Daria Łęt
  • Dzieci z grupy czterolatków dziękują za pyszne prezenty. Wypieki i owoce przybrane goździkami robią wrażenie. Mamy nadzieję, że sprawią troszkę radości. -Monika Koszutkowska

2013-01-06, 13:15 Administrator Strony
Wyświetl