• 21 października odbyła się audycja muzyczna dla dzieci z przedszkola w wykonaniu Szkoły Muzycznej Yamaha. Prezentowane były instrumenty dęte drewniane. Dzieci z wielkim zainteresowaniem poznały budowę i dźwięki wydawane przez te instrumenty.

2019-10-22, 18:36 ZS Przewrotne
  • 15 października gr.4 ,5 i 6-latków były na spektaklu pt. „Pocahontas" w Kolbuszowej. W spektaklu występowali aktorzy Katolickiego Teatru Edukacji.

2019-10-22, 18:26 ZS Przewrotne
  • Dnia 21.10.2019 w naszym przedszkolu miało miejsce interesujące wydarzenie. Dzieci z grupy IV wzięły udział w warsztatach teatralnych przygotowanych przez Agencję Artystyczną pana Krzysztofa Gajewskiego. Od samego rana trwały przygotowania – dzieci najpierw przeszły wstępny casting, potem brały udział w próbie przedstawienia, a na końcu ku zdziwieniu swoich

2019-10-22, 18:16 Krystyna Ciesielska
  • Jagódki korzystają z pięknej, jesiennej i ciepłej pogody bawiąc się na przedszkolnym placu zabaw. Zabawa była doskonała, zwłaszcza na dywanie z liści. Przy okazji obserwowaliśmy zmieniającą się pogodę, dzieci zauważyły, że jeszcze niedawno drzewa miały mnóstwo liści, a dzisiaj gałęzie są już nagie, a szeleszczący dywan jest na ziemi. A. Pietroń E.

2019-10-22, 17:40 Agata Warot - Pietroń
  • 21 października gościliśmy w naszym przedszkolu Panią Martynę Jakubowską, która w ramach akcji głośnego czytania dzieciom przeczytała bajkę o "Tupciu Chrupciu - Przedszkolak na medal". Dziękujemy serdecznie za przybycie i medale.

2019-10-22, 17:39 Weronika Gołębiowska
  • W środę 16 padziernika policjanci odwiedzili dzieci z naszego przedszkola. Była to doskonała okazja, aby poprzez zabawę przypomnieć maluchom o podstawowych zasadach bezpieczeństwa w domu, na podwórku oraz na ulicy. Podczas spotkania mundurowi przypomnieli najmłodszym o numerach alarmowych, z których należy korzystać w sytuacji zagrożenia. Dzieci dowiedziały

2019-10-22, 16:25 Teresa Paściak
  • "Zacną rzeczą jest uczyć się, lecz jeszcze zacniejszą - nauczać." M. Twain 15 października nasze przedszkole wypełnił głośniejszy śmiech niż zwykle, bardziej odświętne ubranie niż zazwyczaj. Świętowaliśmy tego dnia Dzień Edukacji Narodowej. Na scenie zaprezentowały się dzieciaki w humorystycznym programie, oraz nostalgicznym , jesiennym tańcu

2019-10-22, 15:58 Aneta Lis
  • W grupie II już rozpoczęły się zajęcia związane z innowacją, ciekawą hodowlą ziół oraz projekt "Mały Miś w świecie wielkiej literatury". Naturalną cechą dziecka jest ciekawość, a także potrzeba działania, zadawania pytań, chęć poznawania otaczającego świata i dowiadywania się nowych, interesujących rzeczy. Realizacja tej innowacji zaspokoi

2019-10-22, 15:46 Agnieszka Ambrożkiewicz
  • W dniu 17 października w grupie III i IV odbyły się zajęcia z programowania. Podczas warsztatów dzieci poznały zasady budowania i programowania prawdziwych robotów na podstawie zestawów Lego.

2019-10-22, 15:36 Agnieszka Ambrożkiewicz
  • Dziś dzieci z naszego przedszkola wyruszyły w kosmiczną podróż w czasie której odwiedziły najdalsze zakątki wszechświata. Przedszkolaki poznały gwiazdozbiory, znaki zodiaku, układ słoneczny a także teleskop Hubble’a. Pokaz w Mobilnym Planetarium rozwijał u dzieci kreatywność i spostrzegawczość.

2019-10-22, 15:10 Małgorzata Gawlik-Gattner
Wyświetl