• Dzisiaj swoje 6 urodziny obchodził w przedszkolu Miłosz. Z okazji urodzin składam Ci życzenia: Uśmiechu, zdrowia, radości, Mnóstwa prezentów i gości, Przyjaźni wielkich i małych, Wielu przygód niebywałych, Uśmiechu wesołego i wszystkiego, Wszystkiego najlepszego! Dziękujemy za pyszne cukierki!!!

2019-05-24, 13:46 IWONA BRZEZIK
  • Wizyta prezesa Łukasza Solki oraz trenera Karola Sobotki ULKS Rywal Ruchna w przedszkolu.

2019-05-24, 13:41 IWONA BRZEZIK
  • Dnia 22.05 starszacy skierowali swe kroki do Szkoły Podstawowej, dzieci poznały bibliotekę odwiedzili klasę 1, zrobili pierwsze przymiarki do szkolnej ławka: zamienili się miejscami z uczniami i usiedli w ławkach, zobaczyli jak wygląda sala komputerowa.

2019-05-24, 13:28 Małgorzata Jędrzejak

2019-05-24, 13:26 Małgorzata Jędrzejak
  • 21 maja grupę I odwiedziła mama Franeczka czytając dzieciom piękne opowiadanie o domu rodzinnym z książki „Wiewiórka Klara i jej przyjaciele”. Pamiętajmy, że systematyczny kontakt dziecka z książką aktywizuje jego rozwój intelektualny i emocjonalny, budzi wrażliwość estetyczną, sprzyja rozwijaniu postaw twórczych oraz wyzwala ekspresję

2019-05-24, 13:25 Małgorzata Jędrzejak
  • 24 maja 2019r. dzieci z grupy Sowy wybrały się na spektakl teatralny pod tytułem "Czarodziejskie słowa" do Hali Sportowo- Widowiskowej w Trzciance. Dzieci świetnie się bawiły, poznały moc czarodziejskich słów- proszę, dziękuję i przepraszam. Dziękujemy za dobrą lekcję grzeczności!

2019-05-24, 12:22 Michalina Przewoźnik
  • 20 maja przedszkolaki z oddziału w Tarnogórze oraz ich starsi koledzy ze Szkoły podstawowej wspólnie wystartowali w biegu Sprintem do maratonu. W akcji wzięło udział 54 uczestników ,rodzice oraz dzieci. Razem przebiegliśmy 32 400 metrów. Najlepszym biegaczem z przedszkolaków był Wojtek, natomiast ze szkoły Kuba. Ale najważniejsze jet

2019-05-24, 10:57 Edyta Wilgocka-Pawlak
  • 13 maja przedszkolaki z Tarnogóry odwiedziły gospodarstwo pani Ani ,babci Julki i Filipka .Dzieci mogły zobaczyć zwierzęta hodowane przez człowieka takie jak: krowy ,cielątka ,konie ,króliki ,kury i psy. Obserwowały jak wyglądają i poruszają się zwierzęta ,w jaki sposób odżywiają i jakie głosy wydają. Dziękujemy pani Ani za miłe i ciekawe

2019-05-24, 10:49 Edyta Wilgocka-Pawlak
  • 17.05 starszacy zawitały do zakładu fryzjersko - kosmetycznego pani Edyty, poznały zawód fryzjerki i kosmetyczki. Do przedszkola dziewczynki wróciły z pięknie zaplecionymi warkoczami i ozdobnymi paznokciami a chłopcy z modnymi fryzurami.

2019-05-24, 07:07 Małgorzata Jędrzejak
  • Dnia 16.05 starszacy udali się na wycieczkę do pobliskiego sklepu ABC. Dzięki gościnności właścicielki sklepu pani Agnieszki poznały sklep nawet od magazynu. Mama Kacpra pokazała jak wygląda praca w sklepie. Dzieciom podobała się wycieczka, wróciły bardzo zadowolone.

2019-05-24, 06:55 Małgorzata Jędrzejak
Wyświetl