Relacje

Subskrybuj
23.01.2019 r Dzień Babci i Dziadka'

23.01.2019 r Dzień Babci i Dziadka'

21 i 22 stycznia to najpiękniejsze dni w roku - ,,Dzień Babci i Dziadka”.

W tych dniach babcie i dziadkowie obdarzeni są szczególnymi dowodami miłości.

Babcie i Dziadkowie są w naszym życiu szczególnymi Osobami. Będąc dziećmi, nie zawsze zdajemy sobie z tego sprawę, ale gdy dorastamy, staje się to dla nas coraz bardziej oczywiste. Wspomnienia szczęśliwych i beztroskich chwil spędzonych z dziadkami powodują, że dzieciństwo postrzegamy jako wyjątkowy czas.

Jesteśmy im wdzięczni za wszystkie ciepłe słowa i z przyjemnością ich odwiedzamy w dorosłym życiu. W podziękowaniu za miłość, jaką dajecie co dzień Wnukom, przygotowaliśmy dla Was tę uroczystość! Która odbyła się właśnie dziś w Remizie OSP w Wyszkowie 23 stycznia 2019 r.

Licznie przybyłych gości Babcie i Dziadków powitała pani dyrektor składając najserdeczniejsze życzenia życia w zdrowiu, szczęściu, radości, pociechy z wnucząt. A wnuki odśpiewały głośne „Sto lat!”, przedstawiły piękne „Jasełka” oraz okolicznościowe wiersze, piosenki i tańce.

Były też wspólne pląsy w kole z dziadkami i babciami. Panie zaprosiły gości do uczestnictwa w kilku konkursach- przy których było dużo śmiechu, radości no i drobne nagrody za udział oraz gromkie brawa od wnucząt. Słodki poczęstunek zakończył mile spędzony dzień. A my dziękujemy, że zawsze na Was możemy liczyć i zapraszamy na kolejne święto w następnym roku 


wpis edytowano 2019-01-24, 19:18
Komentarze
Avatar
Aby dodawać komentarze musisz się zalogować lub zarejestrować
pozostało:
Brak komentarzy.