CZERWONY KAPTUREK w wykonaniu Studia Artstycznego Efekt

We czwartek Nasze Przedszkole odwiedziło fantastyczne Studio Artystyczne "Efekt" z miłym i pouczającym przedstawieniem - CZERWONY KAPTUREK

Czerwony Kapturek spiesząc się do swojej ukochanej babci wybrał drogę przez las. Mała bohaterka nie tylko chciała szybciej dotrzeć na miejsce, ale również podziwiać piękne drzewa, kwiatki czy ptaszki. Wierzyła głęboko, że wielki, tajemniczy las zapewni jej masę przygód oraz niezapomnianych wrażeń. Jednak mama dziewczynki wielokrotnie powtarzała swojej córce:
Nie każdy, kto jest miły, ma dobre zamiary,
Nie ufaj wszystkim słowom, nie dawaj im wiary.
A gdy ktoś dozna krzywdy, musisz zawsze reagować.
Wiedz kogo wezwać i jak należy się zachować.

Czerwony Kapturek, jak większość małych dzieci, nie przykładał wielkiej wagi do słów matki. Czy nasza bohaterka spotkała w lesie tylko życzliwych i dobrych ludzi? Czy wizyta u babci była spokojna i pozbawiona nieszczęśliwych wydarzeń?

Historia o małej dziewczynce w czerwonym kapturku to cenna lekcja, jak należy reagować, gdy komuś dzieje się krzywda i pod jakimi numerami alarmowymi powinniśmy szukać pomocy. Uczymy również małych widzów, że należy być ostrożnym wobec obcych osób, które tylko pozornie mogą sprawiać dobre wrażenie.

W tej klasycznej baśni nie zabrakło też momentów pełnych zabawy, śmiechu, a przede wszystkim komicznych postaci.

scenariusz pisała Paulina Tokarzewska

ZAPRASZAMY DO FOTOGALERII!!!