DZIEŃ BABCI I DZIADKA

Dnia 22.01. w sali wiejskiej w Starej Wiśniewce odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Przedszkolaki włożyły dużo pracy i zaangażowania, aby swoimi występami sprawić radość swoi babciom i dziadkom. Jako pierwsza wystąpiła grupa starsza - „Sówki” ze swoimi pięknymi „Jasełkami”. W drugiej części zaśpiewały piosenki i recytowały wierszyki dla zaproszonych gości. Jako druga występowała grupa młodsza - „Motylki”, ze swoim programem artystycznym, podczas którego piękne wierszyki przeplatane były piosenkami i tańcami. występy artystyczne dzieci zakończyło wręczenie upominków i laurek wszystkim babciom i dziadkom, a także zaproszonym gościom – Paniom z Koła Gospodyń Wiejskich. Na uroczystości nie zabrakło słodkiego poczęstunku dla wszystkich dzieci i gości.
wpis edytowano 2018-02-05, 00:04