Krasnoludki prawdziwymi przedszkolakami :)

Dzień 14 listopada na długo pozostanie w pamięci dzieciaków z grupy Krasnoludki. Tego właśnie dnia odbyła się pierwsza ważna przedszkolna uroczystość – pasowanie na przedszkolaka na którą zaproszeni zostali wszyscy rodzice.

Uroczystość rozpoczęła się od powitania gości i przedstawienia krótkiej części artystycznej, w której maluszki zaprezentowały swoje umiejętności – dając tym samym dowód, jak dużo już potrafią. Były więc piosenki, wierszyki oraz zabawa ruchowa. Po części artystycznej, dzieci obiecały: zgodnie bawić się w przedszkolu, przychodzić każdego dnia z uśmiechem, słuchać pani i zjadać wszystko z talerzyka.

Następnie Pani Dyrektor Jolanta Musiał zaczarowanym ołówkiem pasowała wszystkich przedszkolaków oraz wręczyła pamiątkowy dyplom, książeczkę oraz słodki kuferek.

Po części artystycznej odbył się słodki poczęstunek dla dzieciaków i zaproszonych gości.