Uroczyste zakończenie roku przedszkolnego 2018/2019.

"Pożegnania nadszedł czas..."
"Już żegnajcie nam starszaki, wam do szkoły czas.
W chwili wolnej od nauki odwiedzajcie nas!"

18 czerwca odbyło się Uroczyste Zakończenie Roku Przedszkolnego 2018/2019.
Występ artystyczny dzieci przed rodzicami oraz zaproszonymi gośćmi był uwieńczeniem ich całorocznej pracy. Przedszkolaki z radością zaprezentowały swoje umiejętności poprzez wiersze, piosenki i tańce.
Dla 6-latków był to wyjątkowy, bo pożegnalny występ. Były wspomnienia, podziękowania, a potem wręczanie dyplomów i pamiątek.
Dziękujemy bardzo wszystkim Rodzicom naszych przedszkolaków za wszelką pomoc w realizacji bieżących zadań i przedsięwzięć przedszkola.
Naszym sprzymierzeńcom, którzy w szczególny i długotrwały sposób wspierali nasze działania i rozumieją szczególną rangę wychowania przedszkolnego w edukacji i rozwoju małego dziecka, jak co roku nadaliśmy tytuł PRZYJACIELA PRZEDSZKOLA, który w tym roku otrzymali:
Pan Sławomir Kurek- prezes OSP Siersza
Pan Tomasz Szyguła- przewodniczący Rady Osiedla Siersza
Państwo Alicja i Tadeusz Pabisowie
państwo Ewa I Krzysztof Dębiec
Pani Monika Bieńkowska oraz
Państwo Justyna i Andrzej Gruszkowie

Na zakończenie uroczystości Rada Rodziców podziękowała wszystkim pracownikom przedszkola za ich całoroczny trud i zaangażowanie, cierpliwość i serce okazywane ich pociechom. Niespodzianki otrzymały również wszystkie przedszkolaki.
Bardzo dziękujemy Radzie Rodziców oraz pozostałym Rodzicom, że są otwarci na współpracę i aktywnie współorganizują życie przedszkola.
Wszystkim naszym przedszkolakom gratulujemy pięknych występów i życzymy radosnych, słonecznych, a przede wszystkim bezpiecznych wakacji.
Absolwentom opuszczającym mury przedszkola życzymy, aby zawsze miło wspominali czas spędzony w naszym przedszkolu oraz samych sukcesów w szkole i spełnienia marzeń.
Wszystkim życzymy udanego letniego wypoczynku.
wpis edytowano 2019-06-24, 09:46