Z radością informujemy o sukcesie dzieci z grupy  Skrzatów.

Z radością informujemy o sukcesie dzieci z grupy Skrzatów.

W dniu 7.04.17 r. odbyły się przesłuchania XXII Przeglądu Dorobku Artystycznego Przedszkoli. Przesłuchano 73 uczestników z 26 przedszkoli.
Jury w składzie: teatrolog, instruktor MDK Lotnicza, instruktor, choreograf tańca, MDK Lotnicza
artysta muzyk, pianista, instruktor MDK Lotnicza, nauczyciel wychowania przedszkolnego i wczesnoszkolnego wyłoniło laureatów a wśród nich nasz zespół taneczny „Fioletki”.
W dniu 28.04.17 przedstawiciele laureatów uczestniczyli w uroczystym wręczeniu nagród, upominków i dyplomów. Naszym zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów tanecznych.

13 Kwietnia w Samorządowym Przedszkolu nr 124 odbył się również VII Międzyprzedszkolny Konkurs Recytatorski CZTERY PORY ROKU "Hanna Niewiadomska pisze dla nas wiersze".
Wyróżnienie za wiersz "Dziura dziumdzia" otrzymał Wojciech Ptaszek wraz z książką i własnoręcznie napisaną dedykacją od autorki.

WSZYSTKIM DZIECIOM I ICH RODZICOM SERDECZNIE GRATULUJEMY I ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW

wpis edytowano 2017-05-04, 09:22