Zajecia adaptacyjne dla przedszkolaków :)

28 czerwca w ramach programu "Szczęśliwy
Przedszkolak " w naszym przedszkolu odbyły się pierwsze w tym roku zajęcia adaptacyjne. Z zaproszenia skorzystały nie tylko dzieci 3 letnie ale również starsze, które 1 września rozpoczną edukację przedszkolną. Dzieciaki mogły spędzić miło czas na zabawie a także wspólnie z rodzicami pobawić się i potańczyć. Na koniec spotkania każde dziecko otrzymało nagrody: naklejkę i medal za piękny udział w zajęciach który wzbudzał uśmiech na twarzy przyszłych przedszkolaków. Dziękujemy rodzicom za skorzystanie z tego typu zajęć i mamy nadzieję że spotkamy się w tak licznym gronie na kolejnych zajęciach które odbędą się w sierpniu. O terminie będziemy informować na stronie internetowej przedszkola oraz telefonicznie. Miłych wakacji dla wszystkich przyszłych przedszkolaków :) !
wpis edytowano 2017-06-29, 09:56