Zakończenie roku szkolnego - 18.06.2019r.

Dnia 18.06.2019r. w naszym przedszkolu odbyło się uroczyste zakończenie roku przedszkolnego. Starszaki, które po wakacjach idą do szkoły żegnały przedszkole, a młodsze dzieci pożegnały swych starszych kolegów i koleżanki.
Przedszkolaki zaprezentowały program artystyczny, pięknie recytowały wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły. W przygotowanie uroczystości dzieci włożyły wiele pracy, a zaproszeni goście i rodzice docenili wysiłki dzieci gromkimi brawami. Na zakończenie uroczystości dzieci otrzymały upominki a także dyplomy ukończenia przedszkola.
Dziękujemy wszystkim dzieciom za ten wspaniały rok, rodzicom za zaangażowanie i każdą chwilę, kiedy mogliśmy wspólnie myśleć o naszych przedszkolakach.
Wszystkim jeszcze raz życzymy bezpiecznych wakacji 

wpis edytowano 2019-06-20, 23:04