"Ze studentami jest wesoło"- relacja z wydarzenia

Relacjonuje Jola Kucharska:
Dziś w naszym przedszkolu w ramach współpracy z uczelnią Uniwersytet Pedagogiczny, studentki drugiego roku z kierunku Pedagogika przedszkolna i Wczesnoszkolna, odbywające u nas praktyki studenckie zaprezentowały wszystkim dzieciom przedstawienie pt „Czerwony kapturek” – bajka wszystkim bardzo znana- klasyczna ale wykonana w innej interpretacji z morałem tj. „ dzieci nie powinny rozmawiać z obcymi”. Zabawa wszystkim się podobała, dzieci bardzo dobrze się bawiły, a największą atrakcja jak zwykle był wilk.

W innej grupie praktyk, studentki przygotowały bardzo nietypowe ciekawe zajęcia pt. „Spotkanie z pająkiem”. Wszystkie dzieci miały możliwość, zobaczenia, dotknięcia (odwłoku), oraz poznania ciekawostek z życia tego pajęczaka „ ptasznika”.
W brew oczekiwań dzieci bardzo pozytywnie przyjęły taki sposób obserwacji / czego nie można powiedzieć o personelu przedszkola:P:P:P
wpis edytowano 2017-05-18, 16:47